Finnabair's Store7 Dots StudioFlickrPinterestFacebookTwitterBlog

2013-01-30

Candy Winners | Wyniki Candy

Thank you for so many entries. I would like you to know, that our store will be growing, so please visit us sometimes :) Today and tomorrow we will have some new bottles, boxes and jars on our shelves.

Dziękujemy za tak liczny udział w naszym Candy. Ilość mediów będzie się stale powiększała, tak więc zaglądajcie do nas co jakiś czas :) Dziś i jutro pojawi się trochę nowych buteleczek, pojemniczków i słoiczków na naszych półkach.

And the winner of our candy is:
Zwyciężczynią naszego candy jest:Karmeleiro :)

Congratulations!
Gratuluję Karmelku :) :*

If you would like to have a chance for winning some more goodies from us, there will be again an opportunity this month :)
Wszystkich zapraszam do śledzenia naszego bloga - już wkrótce znów będzie okazja do wygrania czegoś u nas :)


19 comments:

 1. Oczywiście osoba która wygrała, nie spełniła warunków candy....

  ReplyDelete
 2. Warunek nr : ''1. Umieść nasz banner (dowolny powyższy) na swoim blogu i podlinkuj do naszego sklepu www/mixedmediaplace.com - następnie wróć do nas i wklej link do swojego bloga przez inlinkz na dole tego posta.''
  Nie do posta z candy, jak zrobiła zwyciężczyni...
  Po cóż przestrzegać warunków zabawy, skoro można wygrać nie dopełniając ich?
  Jakby ktoś chciał sprawdzić warunki... http://www.mixedmediaplace.blogspot.de/search?updated-max=2013-01-21T08:56:00%2B01:00&max-results=7

  ReplyDelete
 3. Właściwie nie wiem co powiedzieć. Candy miało być czymś pozytywnym i dobrą zabawą dla wszystkich, a nie źródłem konfliktu. "Szczęście jest przyjemnością wolną od wyrzutów sumienia" - to cytat z twojego bloga. Takie piękne hasło...

  Przy okazji - czy sprawdzałaś może do czego podlinkowałaś banner Mixed Media Place na swoim blogu? Bo również nie do www.mixedmediaplace.com. Link, który został wstawiony na twoim blogu wygląda dokładnie tak "http://chabrowapanienka.blogspot.com/www.mixedmediaplace.com" a jego kliknięcie daje komunikat "Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje."

  Daję wszystkim możliwość pewnego marginesu błędu. I tobie i Karmeleiro też. To zabawa.

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. w zapisie pod obrazem jest wyłącznie adres prawidłowy, to może jakiś błąd blogera... nie mam sobie nic do zarzucenia, candy się skończyło i nie muszę mieć już żadnego banerka, zresztą nie ja wygrałam.
   Nie jest to żadne źródło konfliktu, a zwrócenie uwagi na to, iż zasady są dla wszystkich takie same, a skoro można nie dopełniać warunków, to jest to nieuczciwe względem tych, którzy wszystko zrobili poprawnie.
   Miałam 2 banerki- jeden do posta z candy, drugi do sklepu- oba podlinkowane prawidłowo...tylko po co, skoro nikt tego nie sprawdza...

   Delete
 5. Gratuluję Karmeleiro (szczęściara!!) i dziękuję za zabawę. Zakupy jeszcze przede mną, ale ekscytacja rośnie, ja tam muszę coś kupić :) Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 6. Karmelku szczęściaro Gratuluję !!! :)
  a Panienka...niech da sobie na LUZ ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Droga Pani, nie jestem żadną Panienką!

   Delete
  2. Jak nie, skoro tak masz w nicku? :D

   Delete
  3. W nicku mam ''Chabrowa Panienka'', samo określenie ''panienka'' jest dość dwuznaczne...

   Delete
 7. gratuluję wylosowanej! ale szkoda, że taka nagroda przeszła mi koło nosa :( początkująca scraperka miałaby raj przydasiów!

  ReplyDelete
 8. Karmelku, gratulacje!! :)

  ReplyDelete
 9. Tusiu, dziękujemy za fantastyczną zabawę a Karmelkowi gratuluję szczęścia w losowaniu i liczę, że wkrótce zobaczymy jakieś nowe prace z tych cudnych papierów i psikadełek ;-)

  ReplyDelete
 10. Поздравляю победительницу !
  Всем удачи !

  ReplyDelete
 11. Gratuluję! Świetna wygrana.

  ReplyDelete
 12. Gratulacje dla Karmelka! :)

  ReplyDelete
 13. o jaaaa, o jaaaaaaaaaaaa matko boska, przegapiłabym!! nie mam pojęcia jak to możliwe!! O jaaaaaaaaaaaaaaaa, gęba mi się śmieje, jak głupi do sera :D

  ReplyDelete
 14. jeszcze raz przyszłam sprawdzić, czy ja, to na pewno ja i czy to rzeczywiście prawda!

  ReplyDelete

Please note: leaving a comment on this website means you agree for us to store and process your data (such as user ID) for communication, education and marketing purposes. More information on our Privacy Policy is listed on the blog.