Finnabair's Store7 Dots StudioFlickrPinterestFacebookTwitterBlog

2013-05-22

VI Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy | VI Polish National Scrapbooking Meeting

Witajcie :) Hello :)

Today we have a blogpost for everyone who will participate VI Polish National Scrapbooking Meeting in Warsaw on June, 8th.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Mixed Media Place nie mogłoby być nieobecne na takim wydarzeniu, jak VI Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy :) Oczywiście będziemy tam! Ja (Tusia) - na stałe na stoisku, a nasze wspaniałe projektantki - z doskoku :)Już dziś zapraszam Was serdecznie do nas, a poniżej ogłaszam oficjalnie, jakie sklep Mixed Media Place przewidział z tej okazji "atrakcje" :)

- do każdego zamówienia złożonego i opłaconego przed zlotem (z odbiorem na zlocie) w sklepie Mixed Media Place (nie licząc sklepiku Finanbair, który jest wyłączony ze wszystkich akcji promocyjnych), którego wartość przekroczy 100 zł, dokładamy produkty 7 Dots Studio o wartości ok. 20 zł. (dla wielokrotności 100 zł, odpowiednią wielokrotność 7 Dots Studio) 

- spośród wszystkich, którzy podczas zlotu dokonają u nas dowolnego zakupu i wypełnią kupon (nick, blog i nr telefonu do kontaktu) rozlosujemy kupon o wartości 100 zł do realizacji w naszym sklepie (nie licząc sklepiku Finanbair, który jest wyłączony ze wszystkich akcji promocyjnych).

Nie możemy się doczekać spotkania, pogaduszek i po prostu bycia w tym wspaniałym miejscu, gdzie nagromadzenie kreatywności w przeliczeniu na jeden metr kwadratowy jest co roku coraz większe :)

Wszystkie szczegóły odnośnie zlotu znajdziecie na zlotowym blogu.

Do zobaczenia wkrótce :)
Tusia i DT Mixed Media Place

No comments:

Post a Comment

Please note: leaving a comment on this website means you agree for us to store and process your data (such as user ID) for communication, education and marketing purposes. More information on our Privacy Policy is listed on the blog.