Finnabair's Store7 Dots StudioFlickrPinterestFacebookTwitterBlog

2013-05-07

new DT member | nowa projektantka w DT

Jestem ogromnie podekscytowana mogąc się podzielić z wami tą nowiną :) Nasz Design Team będzie troszkę większy :) Proszę powitajcie na pokładzie Kasię Krzymińską, znaną jako Czekoczyna. :) Przypuszczam, że nie ma w Polsce scraperki, która nie zna Czekoczyny projektów - kobiecych, ciepłych, z mnóstwem warstw i wieloma różnymi mediami. A oto co ona sama mówi o sobie:

I am so excited with the news, which I can share with you :) Our Design Team will be a little bit bigger :) Please welcome Kasia Krzymińska aka Czekoczyna on board :) I suppose that many of you know Czekoczyna's projects - feminine, warm, with a lot of layers and many media. Please meet Czekoczyna.

* * *


Nazywam się Kasia Krzymińska, ale w scrapowym świecie posługuję się pseudonimem Czekoczyna (lub Czeko, aby było krócej). Mam 22 lata i mieszkam w Warszawie. Jestem farmaceutką i naprawdę lubię swoją pracę. Jednak jest też we mnie trochę artystycznej duszy. Wszędzie i zawsze poszukuję inspiracji – w muzyce, naturze, starych książkach, złej pogodzie, snach… Kocham lato, łąki i piękne notesy. Zaczęłam scrapować w 2010 roku i od razu zakochałam się w tym. Teraz jestem uzależniona od scrapowania i wszystkiego co się z nim wiąże. Kiedy tworzę używam w dużych ilościach nie tylko papieru ale też tkanin, dodatków, farb i koronek. Kocham mixed-media i zrównoważone kolory. Uwielbiam tworzyć warstwy i nadawać swoim pracom fakturę. Opisałabym swój styl jako delikatny, może odrobinę vintage, ale uwielbiam poznawać nowe techniki. 

My name is Kasia Krzymińska, however in the scrap world I use my nickname Czekoczyna (or Czeko to make it shorter). I’m 22 years old and I live in Warsaw, Poland. I am pharmacist and I really enjoy it. But I am also a bit of an artistic soul – I’m searching for a inspiration everywhere and everyday – in music, nature, old books, bad weather, dreams… I love summer, meadows and beautiful notebooks. I started scrapbooking in 2010 and loved it from that moment on. Now I am addicted to scrapping and everything that comes with it. When I create I use a lot of fabrics, embellishments, paints and lace. I love mixed-media and balanced colors. I adore adding layers and texture to my layouts. I would describe my style as delicate, maybe a little vintage but I also like to learn some new techniques.

* * *

Czekoczyna as a Guest Designer prepared for us projects:
Czekoczyna jako gościnna projektantka przygotowała wcześniej dla nas:Zapraszam do odwiedzenia jej bloga. Feel invited to visit her blog.

Have a nice day | Miłego dnia
Tusia

5 comments:

 1. Congratlations to both Kasia and Tusia/Mixed Media Place. Couldn't ask for a better mix. Such a talent!!!! All my best to all.

  ReplyDelete
 2. Yay!! Congrats to you Kasia and to Mixed Media Place! A perfect match!

  ReplyDelete
 3. Thank you so much girls :*

  ReplyDelete
 4. GRATULACJE!!! EXTRA!!! ♥

  ReplyDelete

Please note: leaving a comment on this website means you agree for us to store and process your data (such as user ID) for communication, education and marketing purposes. More information on our Privacy Policy is listed on the blog.