Finnabair's Store7 Dots StudioFlickrPinterestFacebookTwitterBlog

2013-05-07

new DT member | nowa projektantka w DT

Jestem ogromnie podekscytowana mogąc się podzielić z wami tą nowiną :) Nasz Design Team będzie troszkę większy :) Proszę powitajcie na pokładzie Kasię Krzymińską, znaną jako Czekoczyna. :) Przypuszczam, że nie ma w Polsce scraperki, która nie zna Czekoczyny projektów - kobiecych, ciepłych, z mnóstwem warstw i wieloma różnymi mediami. A oto co ona sama mówi o sobie:

I am so excited with the news, which I can share with you :) Our Design Team will be a little bit bigger :) Please welcome Kasia Krzymińska aka Czekoczyna on board :) I suppose that many of you know Czekoczyna's projects - feminine, warm, with a lot of layers and many media. Please meet Czekoczyna.

* * *


Nazywam się Kasia Krzymińska, ale w scrapowym świecie posługuję się pseudonimem Czekoczyna (lub Czeko, aby było krócej). Mam 22 lata i mieszkam w Warszawie. Jestem farmaceutką i naprawdę lubię swoją pracę. Jednak jest też we mnie trochę artystycznej duszy. Wszędzie i zawsze poszukuję inspiracji – w muzyce, naturze, starych książkach, złej pogodzie, snach… Kocham lato, łąki i piękne notesy. Zaczęłam scrapować w 2010 roku i od razu zakochałam się w tym. Teraz jestem uzależniona od scrapowania i wszystkiego co się z nim wiąże. Kiedy tworzę używam w dużych ilościach nie tylko papieru ale też tkanin, dodatków, farb i koronek. Kocham mixed-media i zrównoważone kolory. Uwielbiam tworzyć warstwy i nadawać swoim pracom fakturę. Opisałabym swój styl jako delikatny, może odrobinę vintage, ale uwielbiam poznawać nowe techniki. 

My name is Kasia Krzymińska, however in the scrap world I use my nickname Czekoczyna (or Czeko to make it shorter). I’m 22 years old and I live in Warsaw, Poland. I am pharmacist and I really enjoy it. But I am also a bit of an artistic soul – I’m searching for a inspiration everywhere and everyday – in music, nature, old books, bad weather, dreams… I love summer, meadows and beautiful notebooks. I started scrapbooking in 2010 and loved it from that moment on. Now I am addicted to scrapping and everything that comes with it. When I create I use a lot of fabrics, embellishments, paints and lace. I love mixed-media and balanced colors. I adore adding layers and texture to my layouts. I would describe my style as delicate, maybe a little vintage but I also like to learn some new techniques.

* * *

Czekoczyna as a Guest Designer prepared for us projects:
Czekoczyna jako gościnna projektantka przygotowała wcześniej dla nas:Zapraszam do odwiedzenia jej bloga. Feel invited to visit her blog.

Have a nice day | Miłego dnia
Tusia

5 comments:

 1. Congratlations to both Kasia and Tusia/Mixed Media Place. Couldn't ask for a better mix. Such a talent!!!! All my best to all.

  ReplyDelete
 2. Yay!! Congrats to you Kasia and to Mixed Media Place! A perfect match!

  ReplyDelete
 3. Thank you so much girls :*

  ReplyDelete
 4. GRATULACJE!!! EXTRA!!! ♥

  ReplyDelete