Finnabair's Store7 Dots StudioFlickrPinterestFacebookTwitterBlog

2013-02-03

sunset in Praha | zachód słońca w Pradze

Hello my friends | Witajcie :)

Today I would like to remind you our collection Dreamer. It was originally issued in Autumn 2011, but due to great interest of our funs, 7 Dots Studio just reprinted it. So all Dreamer papers are again available for ordering.
I just love colours of Sweet Dreams paper. It was perfect for a photo, which I made last year in Praha. I was absolutely enchanted by the beauty of sunset. Clouds were incredibly orange!

Dziś chciałabym Wam troszkę przypomnieć kolekcję Dreamer. Pierwotnie została wydana jesienią 2011, ale z powodu ogromnego zainteresowania nią ze strony fanów 7 Dots Studio, została dodrukowana i jest ponownie dostępna w sklepie Mixed Media Place.

Uwielbiam kolory papieru Sweet Dreams. Idealnie pasowały do zdjęcia, które zrobiłam w zeszłym roku w Pradze. Byłam całkowicie zauroczona pięknem zachodu słońca. Chmury były niewiarygodnie pomarańczowe!


I desided to make a composition, which would match the pattern on the background, so I used different stripes of lace and paper and put it parallel to each other. 

Zdecydowałam się na kompozycję, która pasuje do wzoru na tle, użyłam więc różnych pasków papieru i koronki i ułożyłam je równolegle do siebie.


I have added some embellishements and used a little of Glimmer Glam to colour lace in.

Dodałam trochę ozdób, w tym naklejek Dreamer i użyłam odrobinę Glimmer Glam do pokolorowania koronki.

Have a nice Sunday!
Miłej niedzieli!1 comment:

  1. Śliczne LO, kolory idealnie współgrające ze zdjęciem, a Praga to jedno z moich ulubionych miejsc w Czechach, chociaż nie jedyne :)

    ReplyDelete